Araxa logo.jpg
Araxa---Heavy-Metal-Band-CZ.jpg
Historie skupiny Araxa
ARAXA vznikla v roce 1977 v jihočeském Protivíně a v počátcích byla stylově ovlivněna světovými hardrockovými ikonami tehdejší doby. Postupem času se kolem zakladatele kapely kytaristy Luboše Poláka vystřídala velká řada kvalitních muzikantů a stylově se ARAXA zařadila mezi vyhledávané heavymetalové dinosaury jihočeského rocku. Kromě dávnější účasti v nahrávacím studiu Českobudějovického rozhlasu vydala kapela v roce 2005 své 1. CD s názvem Strach. V současnosti je možno tento sedmičlenný band zhlédnout na mnoha různých akcích na jihu Čech i v dalších regionech. Repertoár je tvořen vlastní tvorbou a doplněn převzatými skladbami,které jsou stejného žánrového ražení/U.D.O.,Accept,Helloween/.Již mnoho let je typickým znakem Araxy dvojhlasný dialog kytar a využití dvou zpěváků s odlišným hlasovým zabarvením.
Složení skupiny ARAXA :
Luboš Polák - kytara
Luboš Polák jr. - kytara
Roman ,,Čája“Blahůšek - baskytara
Milan Brůžek - klávesy
František Cempírek - bicí
David Petrus - zpěv
Jano Lazarov - zpěv
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9244"
Ahoj nenašel by se někdo, kdo by měl nějaké nahrávky od skupiny BARBAROSSA. Měl jsem cca před 25 lety kazetu s nahrávkou jejich vystoupení a dodneška si pamatuji kousek jejich textu "Fatamorgána sílí a já mám strach, hrozný strach ...., Sahara, Nevada a všechny pouště, Sahara, Nevada, spálí nás ...". Někde se mi ztratila. Díky za případné tipy. Barry
Na chlubení to sice není, ale možná někde najdu naši historii.. :-) Milos
Ahoj. Pokud Miloš nic nenajde, tak tady mám nahrávku od Jindřicha Gregory ;-)
S pozdravem JaHo
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one