Aréna

Aréna

Historie skupiny Aréna
Skupina byla založena v roce 1981 v Praze v původní sestavě vystupovala až do roku 1989 - Zdeněk Štencl,basa a mozek skupiny, Charlie Blažek a Mirek Chyška alternující excelentní kytaristé, Jan Dočekal klávesy, zpěv Mirek Hajšman zmařený talent světového rocku, Jiří Jasoň Jirsa bicí (dnes Queenmania a Apollo P.Spáleného.
Největší hity té doby: Vášeň nákupní, Bloudíš mi pamětí, Zmámená. LP deska ARENA+NATURAL (Supraphon 1987). Koncem roku 2007 se ke kapele přidává bronzová slavice z let 1989 a 1990 Tanja Kauerová a pro vystoupení s Tanjou se do Arény po 18ti letech vrací klávesista, skladatel a aranžér Jan Dočekal. Spolupráce s Kauerovou-Pařízkovou po roce končí. Do roku 2010 vstupuje Arena ve stabilizované sestavě a v dobré kondici (níže).
Složení skupiny:
Tom.W.Bílek - basa,vokál
Honza Petričko - klávesy,zpěv
Martin Jirsa - bicí,zpěv
Michal Štrob - kytara,zpěv
hostující Jiří Nepomucký - kytary,syntezátory
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3139"
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one