Výstřižek.JPG
Historie skupiny Atomic
Skupina byla založena ve městě Beroun v roce 1987. V únoru 1988 natočila první demosnímek, který nebyl veřejně publikován.
V červnu téhož roku začíná Atomic veřejně vystupovat, koncertuje s kapelou Vitacit a Moped, slaví úspěch na Rockfestu. V roce 1989 natáčí první demo na kazetu live s názvem " Oběť ". V Dubnu 1989 se účastní rockové přehlídky Apríl-rock v Sedlčanech, kde skupinu postihla elektronická závada, při které došlo k zničení části techniky a zařízení sálu. V Červnu 1989 koncertuje společně s ARAKAINem v Berouně. Tehdejší režim propral skupinu Atomic v Rudém právu a zakázal ji veřejná vystoupení. V Březnu 1990 nahrál Atomic nové demo " Nukleární svět " v M - klubu Beroun. Demo přináší kapele profil v rozhlasovém pořadu Gung - Ho a přicházejí první nabídky od vydavatelských firem na nahrání LP. Kapela podepisuje firmě Globus a natáčí v ostravském studio "C" album " Nuclear Thrash " - album vychází 1991. Po nahraní druhé desky odchází kytarista Milan Karásek a postupem času kapela upadá... Dnes už opět vystupuje.
CD:
Nuclear Thrash 1991
Breakpoint 1993
Labyrint 1999
Složení skupiny:
Jindra Hulina (zpěv)
Marek Bureš (kytara)
Tomáš Liška (kytara)
Štefan Dolák (basa)
Martin Bureš (bicí)
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6284"
Ahoj nenašel by se někdo, kdo by měl nějaké nahrávky od skupiny BARBAROSSA. Měl jsem cca před 25 lety kazetu s nahrávkou jejich vystoupení a dodneška si pamatuji kousek jejich textu "Fatamorgána sílí a já mám strach, hrozný strach ...., Sahara, Nevada a všechny pouště, Sahara, Nevada, spálí nás ...". Někde se mi ztratila. Díky za případné tipy. Barry
Na chlubení to sice není, ale možná někde najdu naši historii.. :-) Milos
Ahoj. Pokud Miloš nic nenajde, tak tady mám nahrávku od Jindřicha Gregory ;-)
S pozdravem JaHo
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one