Band

Band

Historie skupiny Band
Skupinu Band založili v Nepomuku na konci roku 89´ Miroslav Ubl a Ing. Jaromír Černý (ty právě opustili skupinu JT Speciál), dále sestavu doplnili Václav Křivan a Petr Rund. Bend odehrál za svojí existence ca 750 zábav v celém Západočeském kraji. V roce 1992 si Band (samizdatem) vydal kazetu „Milion hvězd“, kterou nahrál ve studiu Venkow. Skupina Band nahrála album ve složení viz. níže.
Složení skupiny:

Petr Rund - kytara, zpěv (Vejce)
Pavel Mosný - zpěv
Jiří Bavr Lokajíček - bicí, zpěv (Vozembouch 1979 Odyssea, Jedubaby od 2010 - odkaz http://www.jedubaby.cz/ dočasně, též spolupráce se skupinou Turbo, nyní skupina Beton - odkaz www.thebeton.cz.tl)
Václav Křivan - kytara
Luboš Friček - klávesy (Extra Band 1987)
Skupinu obměnil:
Radek Pittr (kytara),
Jan Růžek (zpěv),
Josef Baštář (klávesy),
Miroslav Mosný (bicí)
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3139"
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one