Historie skupiny Digi
Pramen informací je web hudební skupiny Formace, odkaz je umístěn níže...
Antonín Fekl - zpěv, klasické bicí, perkuse, efektový synt. CASIO (působil v rockové ELEGII, AUTOMAT BANDU, EXTRA BANDU, PROJEKTILU)
Vlaďka Machová ( Bauerová ) - zpěv, zpívala s folkrockovou kapelou ULTRAMARIN,
Václav Bařtipán - synthetizéry, el. kytara - v mládí hrál basovou kytaru ( RICKENBACKER ) a klávesy s rockovou skupinou s vlastními skladbami tvořenou výbornými muzikanty s konzervatoří kytaristou Miloněm Vitouškem a jeho bratrem na bicí, profesionálně hrál 8 let v posádkové hudbě Plzeň na " díru obalenou dřevem ", tedy klarinetem, klávesy v amatérské skupině v Dobřanech s profi kytaristou Jiřím Weinfurterem, klávesy v amatérské skupině s profíkem baskytaristou Honzou Pekem, klávesy v amatérské skupině CARAVAN s kytaristou a zpěvákem Vlastíkem Špetou, na klávesy ve známé rockové skupině PROJEKTIL ( Praha Jirka Hopp, Pavel Roth Milan Schelinger , brácha Jirky Schelingera, Zahrada ticha, Žbirka ), působení v profesionálním music bandu FORMACE s Jirkou Cajthamlem, různé jazzové seskupení muzikantů " sejšn " bez názvu, klávesy v profesionální skupině COMBI se zpěvákem a kytaristou Mikym Gracíkem . . .
Honza Rous - synthetizéry DX7 Yamaha (působil v rockovém EXTRA BANDU, nyní se věnuje podnikání a postavil v Plzni kousek pod náměstím hotel, jak jinak než jménem hotel ROUS.
Luboš Fryček - synthetizéry, el. kytara (působil v rockovém EXTRA BANDU . . . ROCK & METAL Blue Rose . . . posléze klávesák skupiny Marcely Holanové)

- auto bicí : DRUMS USA SEQUENTIAL s přídavnýma kartama TOM TOM Seimone . . .
- profesionální zvukový mistr, manažer a majitel špičkové aparatury : David Kulich působil jako profesionální zvukový mistr u skupiny LIMIT ( Praha - Bratislava ) ( Miroslav Žbirka ) a skupiny PROJEKTIL ( Praha )
- dopravce a náš "ochránce" : ) Václav Stezka . . . a jeho " khaki " autobus RTO
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6284"
Ahoj nenašel by se někdo, kdo by měl nějaké nahrávky od skupiny BARBAROSSA. Měl jsem cca před 25 lety kazetu s nahrávkou jejich vystoupení a dodneška si pamatuji kousek jejich textu "Fatamorgána sílí a já mám strach, hrozný strach ...., Sahara, Nevada a všechny pouště, Sahara, Nevada, spálí nás ...". Někde se mi ztratila. Díky za případné tipy. Barry
Na chlubení to sice není, ale možná někde najdu naši historii.. :-) Milos
Ahoj. Pokud Miloš nic nenajde, tak tady mám nahrávku od Jindřicha Gregory ;-)
S pozdravem JaHo
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one