Skupina ELEFANT pochází z Velké Lhoty a hraje ve složení Ivo "Šuta" Pop - zpěv, Vladimír "Laco" Orlita - kytara, Jiří "Chromix" Chromela - kytara, Zdena "Blažena" Blažek - bicí, Martin "Sally" Kalčák - basa. Hudbu skládá Laco & Chromix a texty píše Šuta. Kapela si zatím vydala dvě alba: v roce 2001 " ... už je tady!!!" (nahráno ve studiu Poličná) a rok předtím "Live in Wallachian Bystrica" (z koncertu ve Valašské Bystřici). Styl hudby, který Elefant hraje, je klasický, surový, neučesaný rock, více než název "ELEFANT (SLON)" by byl přiléhavý název "Mamut" - je to kapela ctící už vymírající bigbít. Sama kapela v "děkovačce" na albu "...už je tady!!!" děkuje "fšeckým ogarom a cérkám, co místo čumjéní na televizu chodíja na bigbít". Umí udělat kompletní zábavu, celovečerní (noční) program, taktéž koncerty, vystupuje na různých rockových festivalech v okolí, motorkářských srazech apod.
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6284"
Ahoj nenašel by se někdo, kdo by měl nějaké nahrávky od skupiny BARBAROSSA. Měl jsem cca před 25 lety kazetu s nahrávkou jejich vystoupení a dodneška si pamatuji kousek jejich textu "Fatamorgána sílí a já mám strach, hrozný strach ...., Sahara, Nevada a všechny pouště, Sahara, Nevada, spálí nás ...". Někde se mi ztratila. Díky za případné tipy. Barry
Na chlubení to sice není, ale možná někde najdu naši historii.. :-) Milos
Ahoj. Pokud Miloš nic nenajde, tak tady mám nahrávku od Jindřicha Gregory ;-)
S pozdravem JaHo
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one