Historie skupiny Moped
Kapelu MOPED založil v polovině 80-tých let kytarista a zpěvák Vojta Hubinger. Nejznámější skladby z této doby jsou "Pro peníze peníze" a "Válka" které vyšly v té době také na singlu. V kapele tehdy působil také Vilém Čok. Po více než deseti letech se opět dala dohromady partička tentokrát MOPED 56. Muzika je prostě nejlepší a bez ní raději umřít. Kapela se zaměřila na tvorbu Mopedu z období kdy v kapele hrál basovku Vilda Čok. Písničky doplnila o nové songy a hurá na světlo světa. Stylově inklinuje k rokenrolu pěkně přidrzle říznutým punkem.
Složení skupiny:

Vojta Hubinger - kytara, zpěv
Míra Čech - kytara, zpěv
Tonda Košata - basa
Ondřej Žižka - bicí
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3139"
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one