Natassatan.JPG
Natas

Natas

Natas - Zdeněk Rén, Jan Stibůrek, Oldřich Mareš, Václav Herget a Pavel Dušek
Historie skupiny Natas
Skupina Natas byla založena v červenci 1988 (nebo 1989) na letním pionýrském táboře U Smrku - v Manětíně, poté působila na domácí scéně v Kaznějov a jeho okolí.

Skupina hrála ve složení:
Václav Herget - bicí,
Zdeněk Ren - basa,
Pavel Dušek - kytara,
Oldřich Mareš - kytara, zpěv,
Jan Stiburek - příležitostná kytara,
Jiri Palma - klávesy.

Skupina Natas hrála v tomto složení až do roku 1993.

Václav Herget napsal:

Čau Jardo. Ona to byla spíš taková legrace. Začalo to na pionýrském táboře, kde jsme si utahovali z textů některých kapel a kamarádi udělali jen tak z recese pár písniček o houbách... Hřib Satan, Čirůvka smrdutá, Bedla jedla atd. Smáli jsme se tomu a říkali jsme, že vydáme album s názvem Atlas hub. No a… udělali jsme jako "koncerty" u táboráku. Já jsem hrál na kýble, kluci na španělky, basák měl koště... no a samozřejmě jsme měli i legrační převleky... Pak se to začalo brat jakoby vážně, já jsem koupil soupravu, basák basu, ten se začal učit až když jsme začali zkoušet, dali se do kupy nějaké komba, mikrofony atd... To co bylo potřeba na zkoušení. Kluci začali tvořit trošku "serioznější" věci, ala Sifon, Telefon, Extra Band, Medium atd... Prostě zábavovky... Odehráli jsme pár věci jako předkapela se skupinou Destocer a taky Medium... Ale fakt to bylo asi jen pětkrát. Já jsem potom šel na vojnu a po vojně jsem nastoupil hned do tanečňáku a hrál jsem bicí/trubka. Střídal jsem dvě kapely a snil o tom, že bych se dostal třeba ke Gepardu, nebo nějaké podobné kapele a Natas skončil... Mimochodem Natas je pozpátku Satan. Podle té první písničky Hřib Satan... Akorát že název kapely Satan by byl v roce 1988 na pionýrském táboře mírně řečeno nepřijat a tak to byl prostě Natas. Po anglicky "Nejtejs".
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6284"
Ahoj nenašel by se někdo, kdo by měl nějaké nahrávky od skupiny BARBAROSSA. Měl jsem cca před 25 lety kazetu s nahrávkou jejich vystoupení a dodneška si pamatuji kousek jejich textu "Fatamorgána sílí a já mám strach, hrozný strach ...., Sahara, Nevada a všechny pouště, Sahara, Nevada, spálí nás ...". Někde se mi ztratila. Díky za případné tipy. Barry
Na chlubení to sice není, ale možná někde najdu naši historii.. :-) Milos
Ahoj. Pokud Miloš nic nenajde, tak tady mám nahrávku od Jindřicha Gregory ;-)
S pozdravem JaHo
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one