Sára /Sedlčany/ (aktivní)

Sára (2016)

Sára (2016)

Historie skupiny Sára
Skupina Sára byla založena v roce 1986 v Sedlčanech. Od ledna 1987 pak aktivně hrála svůj i převzatý repertoár (např. od: Judas Priest, Iron Maiden,Twisted Sister,Accept,atd. Z původní sestavy až dodnes působí už jen kytarista Zdeněk Janeček. Skupina hrála klasický heavy metal. V letech 1989 až 1991 styl kapely přitvrdil až k power metalu a speed metalu. V Prosinci roku 1992 je Sára poprvé ve studiu /Hostivař Zdeňka Šikýře/ a nahrává demo Dva v jednom. Je na něm dvanáct vlastních skladeb z tohoto období. V letech 1993 až 1995 vzniká repertoár pro dvě CD vlastních skladeb. Ty vycházejí v letech 1995 (DNEŠNÍ NOC) a pak 1996 (JEN SI HRAJ) kapela z nich těží dodnes. V roce 1995 se Sára objevuje v televizní HITPARÁDĚ. V roce 1997 dochází k výměně zpěváka, a tím i k posunu repertoáru ke stylu Paradise Lost ,H.I.M., atd. V letech 1998 až 2006 se v kapele vystřídalo více muzikantů na postech baskytary,bicích a zpěvu. Ke změně pak opět došlo v říjnu 2007, kdy byl vyměněn zpěvák a tím se pozměnil i repertoár skupiny. V Listopadu 2008 vyměnila Sára celou rytmiku.
Složení skupiny 2008:

Josef "Medvěd" Stolárik - zpěv
Drahoš "Kaco" Oláh - baskytara, zpěv
Zdeněk Janeček - kytara
Jan Mašek - kytara, zpěv
Pavel Žak - klávesy, zpěv
Luboš Klouda - bicí
Složení skupiny v roce 2016.

Zdeněk Slanina - zpěv
Zdeněk Janeček - kytara
Radek Kuchař - kytara
Pavel Jiroušek - klávesy
Martin Lupač(mirbus) - baskytara
Luboš Klouda - bicí
Veřejný dialog
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6284"
Ahoj nenašel by se někdo, kdo by měl nějaké nahrávky od skupiny BARBAROSSA. Měl jsem cca před 25 lety kazetu s nahrávkou jejich vystoupení a dodneška si pamatuji kousek jejich textu "Fatamorgána sílí a já mám strach, hrozný strach ...., Sahara, Nevada a všechny pouště, Sahara, Nevada, spálí nás ...". Někde se mi ztratila. Díky za případné tipy. Barry
Na chlubení to sice není, ale možná někde najdu naši historii.. :-) Milos
Ahoj. Pokud Miloš nic nenajde, tak tady mám nahrávku od Jindřicha Gregory ;-)
S pozdravem JaHo
čus,mám jednu srandu k Deceptu. Někdy v létě 93,4,5 hráli na parketu řáholec v Hodousicích pouťovou zábavu. Ten den,byl v tv film Hoří,má panenko!,kde při pouťovej zábavě něco začne hořet. A to se stalo i ten den,akorát nikdo nevěřil,že je to pravda,protože mnozí šli na pouťovou až po tom filmu. Já tam nebyl,ale ráno mi to říkali u nás v JZD,bylo to v sezóně a měl jsem službu v dílně.
Dávám sem odkaz na moje stránky, kde najdete seznam nahrávek co mám a co sháním. pokud budete mít někdo zájem o něco co mám a můžete mi i něco nabídnout, napište na uvedený E-mail. V nedávné době jsem sehnal cca 60 rockových raritních věcí, o Vánocích plánuji stránky aktualizovat.

http://rockoverarity.hostuju.cz/
Ahoj,nemá někdo něco od západočeské kapely Expander ?
Jen dodám, že skupina byla založena v roce 1986 v Plzni a hrála ve složení Daniel Dobiáš - voc,g
Martin Nový - g, Roman Heiný - bg, Miroslav Šír - ds, až do konce roku 1990.
Já vím,ale jen to sehnat. I když Dan Dobiáš asi něco má.Asi před půl rokem jsem mu psal a slíbil,že sežene,ale asi zapomněl
pegas
Pro lepší komunikaci je třeba více slov.
http://uloz.to/xMncM5Td/pegas-mp3
Ahoj.Má někdo nahrávky Nové Formace ?
http://uloz.to/xBTM9SjJ/titan-best-of-1985-2002cz-rar
Bože, to je nesmysl, co tu bylo napsané o Nové Formaci....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one